Uitslagen Interne Padel Competitie

AVOND 10 (12 nov) (A+B+H vrij)
19.00u B1: Henny+Hon-Lotte+Marieke (4-6)
19.00u B2: Els+Kris-Eli+Cedric (5-6)
19.00u B3: Maurice+Wouter-Hedwig+Maartje(VR) (5-5)
19.30u B1: Henny+Lotte-Hon+Marieke (4-5)
19.30u B2: Els+Eli-Kris+Cedric (6-6)
19.30u B3: Maurice+Hedwig-Wouter+Maartje(VR) (6-3)
20.00u B1: Charity+Annemieke-Eimert+Chantal (5-3)
20.00u B2: Cor+Carin-Ruud+Frans (4-3)
20.00u B3: Leon+Guido-Jorg(VR)+Tom H (5-3)
20.30u B1: Charity+Eimert-Annemieke+Chantal (4-6)
20.30u B2: Cor+Ruud-Carin+Frans (9-3)
20.30u B3: Leon+Jorg(VR)-Guido+Tom H (6-7)
21.00u B1: Suzanne+Wout-Kim+Kin C (5-4)
21.00u B2: Jan+Janny-Mike+Rob (6-4)
21.30u B1: Suzanne+Kim-Wout+Kin C (6-4)
21.30u B2: Jan+Mike-Janny+Rob (8-1)
22.00u B1: Joop+Lieke-Joep+Sylvan (7-3)
22.00u B2: Oranda+Kees-Patrick+Stefan (3-6)
22.30u B1: Joop+Joep-Lieke+Sylvan (6-3)
22.30u B2: Oranda+Patrick-Kees+Stefan (6-4)
=========================
AVOND 9 (5 nov) (E+F+G vrij)
19.00u B1: Petra+Peter-Alice+Tom K (5-8)
19.00u B2: Thao+Marc-Marcel A+MarieJ (4-6)
19.00u B3: Jan+Stefan-Oranda+Rob (6-5)
19.30u B1: Petra+Alice-Peter+Tom K (4-8)
19.30u B2: Thao+MarieJ-Marcel A+Marc (4-8)
19.30u B3: Jan+Rob-Oranda+Stefan (3-7)
20.00u B1: Petra+Tom K-Peter+Alice (4-6)
20.00u B2: Erik G+Emiel-Michiel+Roxan (5-6)
20.00u B3: Janny+Mike-Kees+Patrick (0-10)
20.30u B2: Erik G+Roxan-Michiel+Emiel (5-8)
20.30u B3: Janny+Patrick-Kees+Mike (7-5)
21.00u B1: Frank+Mario-Roeland+Matthijs (5-6)
21.00u B2: Maurice+Tom H-Leon+Wouter(IR) (9-1)
21.30u B1: Frank+Matthijs-Roeland+Mario (5-6)
21.30u B2: Maurice+Wouter(IR)-Leon+Tom H (10-1)
22.00u B1: Paul+Robbert-Marcel H+Kin W (4-6)
22.00u B2: Wouter+Hedwig-Guido+Erik E (4-9)
22.30u B1: Paul+Kin W-Marcel H+Robbert (3-9)
22.30u B2: Wouter+Erik E-Guido+Hedwig (9-5)
=========================
AVOND 8 (8 okt) (C+D vrij)
19.00u B1: Suzanne+Sylvan-Kim(IR)+Kin C (5-5)
19.00u B2: Petra+Peter-Roel(VR)+Tom K (4-6)
19.00u B3: Frank+Roeland-Martijn(IR)+Marcel H (5-3)
19.30u B1: Suzanne+Kin C-Kim(IR)+Sylvan (6-4)
19.30u B2: Petra+Roel(VR)-Peter+Tom K (8-1)
19.30u B3: Frank+Marcel H-Roeland+Martijn(VR) (4-4)
20.00u B1: Wout+Kim-Lieke+Joep (4-2)
20.00u B2: Petra+Tom K-Peter+Roel(VR) (1-9)
20.00u B3: Robbert+Kin W-Matthijs+Mario (5-7)
20.30u B1: Wout+Joep-Lieke+Kim (4-5)
20.30u B3: Robbert+Mario-Kin W+Matthijs (2-11)
21.00u B1: Els+Rina(VR)-Cor+Cedric (3-5)
21.00u B2: Henny+Chantal-Charity+Marieke (5-7)
21.00u B3: Thao+Marcel A-Erik G+Michiel (6-4)
21.30u B1: Els+Cedric-Cor+Rina(VR) (7-5)
21.30u B2: Henny+Marieke-Charity+Chantal (10-2)
21.30u B3: Thao+Michiel-Marcel A+Erik G (6-4)
22.00u B1: Kris+Eli-Carin+Ruud (2-7)
22.00u B2: Hon+Paul(VR)-Annemieke+Eimert (4-5)
22.00u B3: Emiel+Roxan-MarieJ+Marc (3-7)
22.30u B1: Kris+Ruud-Carin+Eli (7-3)
22.30u B2: Hon+Eimert-Annemieke+Paul(VR) (7-4)
22.30u B3: Emiel+Marc-Roxan+MarieJ (5-6)
=========================
AVOND 7 (1 okt) (A+B vrij)
19.00u B1: Maurice+Leon-Wouter+Guido (3-9)
19.00u B2: Els+Cor-Kris+Carin (5-5)
19.00u B3: Roel(VR)+Charity-Hon+Annemieke (5-4)
19.30u B1: Maurice+Guido-Leon+Wouter (7-5)
19.30u B2: Els+Carin-Cor+Kris (2-5)
19.30u B3: Roel(VR)+Annemieke-Charity+Hon (6-5)
20.00u B1: Guido(IR)+Yannik(VR)-Bastiaan+Ramon(VR) (3-4)
20.00u B2: Eli+Ruud-Cedric+Frans (4-6)
20.00u B3: Lotte+Eimert-Marieke+Chantal (3-5)
20.30u B1: Guido(IR)+Ramon(VR)-Yannik(VR)+Bastiaan (4-7)
20.30u B2: Eli+Frans-Ruud+Cedric (0-5) opgave
20.30u B3: Lotte+Chantal-Eimert+Marieke (6-5)
21.00u B1: Jan+Oranda-Janny+Kees (5-5)
21.00u B2: Suzanne+Marina(VR)-Wout+Lieke (0-9)
21.00u B3: Petra+Peter-Alice+Tom K (4-6)
21.30u B1: Jan+Kees-Oranda+Janny (4-5)
21.30u B2: Suzanne+Lieke-Marina(VR)+Wout (5-4)
21.30u B3: Petra+Alice-Peter+Tom K (6-6)
22.00u B1: Mike+Patrick-Rob+Stefan (7-5)
22.00u B2: Kim+Joep-Kin C+Sylvan (4-7)
22.00u B3: Petra+Tom K-Peter+Alice (2-8)
22.30u B1: Mike+Stefan-Patrick+Rob (6-6)
22.30u B2: Kim+Sylvan-Joep+Kin C (8-4)
=========================
AVOND 6 (24 sep) (F+G+H vrij)
19.00u B1: Michiel+Frank-Roeland+Kin W (4-7)
19.00u B2: Wouter+Oranda-Stefan+Patrick (5-6)
19.00u B3: Mike+Petra V(VR)-Ruud+Janny (5-5)
19.30u B1: Michiel+Roeland-Kin W+Frank (5-6)
19.30u B2: Wouter+Stefan-Patrick+Oranda (6-8)
19.30u B3: Mike+Ruud-Janny+Petra V(VR) (8-4)
20.00u B1: Matthijs+Marcel H-MarieJ+Mario (8-3)
20.00u B2: Petro(VR)+Michel-Jan+Hedwig (7-7)
20.00u B3: Frans+Rene(VR)-Els+Carin (6-2)
20.30u B1: Matthijs+MarieJ-Mario+Marcel H (2-10)
20.30u B2: Petro(VR)+Jan-Hedwig+Michel (2-12)
20.30u B3: Frans+Els-Carin+Rene(VR) (5-5)
21.00u B1: Paul+Robbert-Leon+Marc (6-5)
21.00u B2: Kees+Tom H-Rob+Erik E (5-2)
21.30u B1: Paul+Leon-Marc+Robbert (3-10)
21.30u B2: Kees+Rob-Erik E+Tom H (5-9)
22.00u B1: Guido+Roxan-Thao+Marcel A (5-6)
22.00u B2: Bastiaan+Erik G-Emiel+Maurice (2-8)
22.30u B1: Guido+Thao-Marcel A+Roxan (4-13)
22.30u B2: Bastiaan+Emiel-Maurice+Erik G (7-3)
=========================
AVOND 5 (17 sep) (C+D+E vrij)
19.00u B1: Paul+Guido-Marc+Marcel A (3-11)
19.00u B2: Marieke+Joop-Paul S(VR)+Chantal (8-2)
19.00u B3: Lieke+Cor-Kris+Suzanne (5-6)
19.30u B1: Paul+Marc-Guido+Marcel A (11-3)
19.30u B2: Marieke+Paul S(VR)-Chantal+Joop (5-5)
19.30u B3: Lieke+Kris-Suzanne+Cor (4-4)
20.00u B1: Leon+Thao-Robbert+Roxan (2-10)
20.00u B2: Annemieke+Wout-Kim+Joep (4-4)
20.00u B3: Eli+Sylvan-Martijn(VR)+Kin C (6-1)
20.30u B1: Leon+Robbert-Thao+Roxan (7-6)
20.30u B2: Annemieke+Kim-Joep+Wout (1-8)
20.30u B3: Eli+Martijn(VR)-Kin C+Sylvan (2-8)
21.00u B1: Lotte+Petra-Charity+Hon (5-0) opgave
21.00u B2: Michiel+Matthijs-Kin W+Mario (7-6)
21.30u B1: Lotte+Charity-Alice(IR)+Petra (7-3)
21.30u B2: Michiel+Kin W-Matthijs+Mario (3-8)
22.00u B1: Tom K+Alice-Peter+Eimert (3-8)
22.00u B2: Roeland+Berend(VR)-Frank+Marcel H (5-6)
22.30u B1: Tom K+Peter-Eimert+Alice (2-6)
22.30u B2: Roeland+Frank-Berend(VR)+Marcel H (4-6)
=========================
AVOND 4 (10 sep) (A+B+H vrij)
19.00u B1: Marieke+Annemieke-Chantal+Joep (4-5)
19.00u B2: Mike+Frans-Janny+Carin (8-3)
19.00u B3: Ramon(VR)+Bastiaan-Jorg(VR)+Maurice (6-7)
19.30u B1: Marieke+Chantal-Annemieke+Joep (2-8)
19.30u B2: Mike+Janny-Frans+Carin (7-2)
19.30u B3: Ramon(VR)+Jorg(VR)-Bastiaan+Maurice (10-5)
20.00u B1: Joep(IR)+Kim-Joop+Wout (6-2)
20.00u B2: Rina(VR)+Els-Marina(VR)+Cedric (2-6)
20.00u B3: Rob+Emiel-Tom H+Erik G (6-6)
20.30u B1: Joep(IR)+Joop-Kim+Wout (5-4)
20.30u B2: Rina(VR)+Marina(VR)-Els+Cedric (2-8)
20.30u B3: Rob+Tom H-Emiel+Erik G (3-10)
21.00u B1: Lieke+Eli-Marina(VR)+Kin C (5-3)
21.00u B2: Wouter+Monika-Patrick+Hedwig (3-8)
21.00u B3: Matthijs+Frank-MarieJ+Kin W (9-1)
21.30u B1: Lieke+Marina(VR)-Eli+Kin C (5-6)
21.30u B2: Wouter+Patrick-Monika+Hedwig (6-4)
22.00u B1: Kris+Corine-Cor+Sylvan (5-5)
22.00u B2: Stefan+Jan-Oranda+Patrick(IR) (2-10)
22.30u B1: Kris+Cor-Corine+Sylvan (6-4)
22.30u B2: Stefan+Oranda-Jan+Patrick(IR) (7-5)
=========================
AVOND 3 (3 sep) (E+F+G vrij)
19.00u B1: Lotte+Tom K-Hon+Eimert (3-6)
19.00u B2: Paul+Roxan-Harald(VR)+Marcel A (6-4)
19.00u B3: Wouter+Michel-Stefan+Hedwig (9-4)
19.30u B1: Lotte+Hon-Tom K+Eimert (4-3)
19.30u B2: Paul+Marcel A-Harald(VR)+Roxan (6-5)
19.30u B3: Wouter+Hedwig-Stefan+Michel (7-4)
20.00u B1: Charity+Peter-Arabelle(VR)+Alice (10-0)
20.00u B2: Guido+Marc-Thao+Robbert (5-6)
20.00u B3: Jan(VR)+Patrick-Hariette+Oranda (6-2)
20.30u B1: Charity+Arabelle(VR)-Peter+Alice (3-10)
20.30u B2: Guido+Robbert-Thao+Marc (5-5)
20.30u B3: Jan(VR)+Oranda-Hariette+Patrick (2-9)
21.00u B1: Michiel+Marcel H-Roeland+Mario (6-6)
21.00u B2: Ramon(VR)+Erik G-Rob+Maurice (7-3)
21.30u B1: Michiel+Mario-Roeland+Marcel H (2-8)
21.30u B2: Ramon(VR)+Maurice-Rob+Erik G (6-3)
22.00u B1: Matthijs+Kin W-MarieJ+Frank (5-5)
22.00u B2: Bastiaan+Maurice(IR)-Emiel+Tom H (4-3)
22.30u B1: Matthijs+Frank-MarieJ+Kin W (10 sept. inhalen)
22.30u B2: Bastiaan+Tom H-Emiel+Maurice(IR) (2-9)
=========================
AVOND 2 (27 aug) (C+D vrij)
19.00u B1: Lieke+Sylvan-Kris+Kin C (5-5)
19.00u B2: Lotte+Helma(VR)-Charity+Eimert (3-7)
19.00u B3: Michiel+Roeland-Matthijs+MarieJ (3-7)
19.30u B1: Lieke+Kin C-Kris+Sylvan (6-5)
19.30u B2: Lotte+Eimert-Charity+Helma(VR) (7-6)
19.30u B3: Michiel+MarieJ-Roeland+Matthijs (2-10)
20.00u B1: Eli+Martijn D(VR)-Corine+Cor (3-5)
20.00u B2: Tom K+Hon-Peter+Petra (7-1)
20.00u B3: Kin W+Frank-Mario+Marcel H (3-8)
20.30u B1: Eli+Cor-Corine+Martijn D(VR) (8-2)
20.30u B2: Tom K+Petra-Peter+Hon (4-3)
20.30u B3: Kin W+Marcel H-Frank+Mario (8-6)
21.00u B1: Mike+Cedric-Martijn D(VR)+Carin (5-4)
21.00u B2: Marieke+Wout-Henny+Joep (3-5)
21.00u B3: Paul+Leon-Guido+Thao (6-4)
21.30u B1: Mike+Carin-Martijn D(VR)+Cedric (5-4)
21.30u B2: Marieke+Joep-Henny+Wout (3-6)
21.30u B3: Paul+Thao-Leon+Guido (7-5)
22.00u B1: Frans+Janny-Mike(IR)+Carin(IR) (3-4)
22.00u B2: Annemieke+Chantal-Kim+Joop (3-8)
22.00u B3: Marc+Robbert-Marcel A+Roxan (6-5)
22.30u B1: Frans+Carin(IR)-Mike(IR)+Janny (3-5)
22.30u B2: Annemieke+Joop-Kim+Chantal (6-5)
22.30u B3: Marc+Roxan-Robbert+Marcel A (8-5)
=========================
AVOND 1 (20 aug) (A+B vrij)
19.00u B1: Kees+Rob-Bastiaan+Emiel (2-9)
19.00u B2: Mike+Ruud-Frans+Els (8-0)
19.00u B3: Marieke+Henny-Annemieke+Kim (5-6)
19.30u B1: Kees+Emiel-Rob+Bastiaan (8-2)
19.30u B2: Mike+Els-Ruud+Frans (6-4)
19.30u B3: Marieke+Kim-Henny+Annemieke (8-3)
20.00u B1: Erik E+Tom H-Maurice+Erik G (6-5)
20.00u B2: Janny+Mike(IR)-Carin+Cedric (7-3)
20.00u B3: Chantal+Joop-Joep+Wout (5-6)
20.30u B1: Erik E+Erik G-Tom H+Maurice (7-5)
20.30u B2: Janny+Cedric-Mike(IR)+Carin (3-6)
20.30u B3: Chantal+Wout-Joop+Joep (5-5)
21.00u B1: Wouter+Stefan-Monika+Jan(VR) (8-1)
21.00u B2: Lieke+Kris-Eli+Corine (4-4)
21.00u B3: Lotte+Charity-Tom K+Peter (6-2)
21.30u B1: Wouter+Jan(VR)-Stefan+Monika (3-8)
21.30u B2: Lieke+Corine-Kris+Eli (4-8)
21.30u B3: Lotte+Peter-Charity+Tom K (3-5)
22.00u B1: Wouter(IR)+Oranda-Hedwig+Michel (3-6)
22.00u B2: Suzanne+Cor-Kin C+Sylvan (5-3)
22.00u B3: Hon+Petra-Eimert+Charity(IR) (3-8)
22.30u B1: Wouter(IR)+Michel-Oranda+Hedwig (7-6)
22.30u B2: Suzanne+Sylvan-Cor+Kin C (2-6)
22.30u B3: Hon+Charity(IR)-Petra+Eimert (8-2)