Programma Interne Padel Competitie

AVOND 9 (21 mei) (E+F+G vrij)
19.00u B1:Petra+Henny-Peter+Annemieke
19.00u B2:Leon+Guido-Thao+Robbert
19.00u B3:Stefan+Frank L-Cedric+Hariette
19.30u B1:Petra+Peter-Henny+Annemieke
19.30u B2:Leon+Robbert-Thao+Guido
19.30u B3:Stefan+Hariette-Cedric+Frank L
20.00u B1:Jennifer+Chantal-Charity+Tom K
20.00u B2:Mario+Robbert(IR)-Erik+Kin
20.00u B3:Monika+Oranda-Yannik+Bastiaan
20.30u B1:Jennifer+Charity-Chantal+Tom K
20.30u B2:Mario+Kin-Erik+Robbert(IR)
20.30u B3:Monika+Bastiaan-Yannik+Oranda
21.00u B1:Marcel(IR)+Marie Jose-Roeland+Michiel
21.00u B2:Rob B+Marc-Ramon+Jorg
21.30u B1:Marcel(IR)+Michiel-Roeland+Marie Jose
21.30u B2:Rob B+Jorg-Ramon+Marc
22.00u B1:Frank G+Roxan-Matthijs+Marcel
22.00u B2:Kees+Maurice-Tom H+Emiel
22.30u B1:Frank G+Marcel-Matthijs+Roxan
22.30u B2:Kees+Emiel-Tom H+Maurice
============================
AVOND 10 (28 mei) (A+B+H vrij)
19.00u B1:Alice+Kim-Suzanne+Lieke
19.00u B2:Els+Irma-Ruud+Gerrit
19.00u B3:Rob B+Kees-Maurice+Jorg
19.30u B1:Alice+Suzanne-Kim+Lieke
19.30u B2:Els+Ruud-Irma+Gerrit
19.30u B3:Rob B+Maurice-Kees+Jorg
20.00u B1:Jolanda+Miriam-Eli+Joop
20.00u B2:Rina+Rob H-Wouter+Anita
20.00u B3:Ramon+Tom H-Emiel+Marc
20.30u B1:Jolanda+Eli-Miriam+Joop
20.30u B2:Rina+Wouter-Rob H+Anita
20.30u B3:Ramon+Emiel-Tom H+Marc
21.00u B1:Inge+Mike-Sylvan+Cor
21.00u B2:Stefan+Monika-Oranda+Hariette
21.30u B1:Inge+Sylvan-Mike+Cor
21.30u B2:Stefan+Oranda-Monika+Hariette
22.00u B1:Corine+Carin(VR)-Frans+Janny
22.00u B2:Jan(VR)+Yannik-Bastiaan+Frank L
22.30u B1:Corine+Frans-Carin(VR)+Janny
22.30u B2:Jan(VR)+Bastiaan-Yannik+Frank L
============================
AVOND 11 (4 juni) (C+D+E vrij)
19.00u B1:Leon+Mario-Paul+Robbert
19.00u B2:Alice+Eli-Jolanda+Suzanne
19.00u B3:Inge+Frans-Corine+Sylvan
19.30u B1:Leon+Paul-Mario+Robbert
19.30u B2:Alice+Jolanda-Suzanne+Eli
19.30u B3:Inge+Corine-Sylvan+Frans
20.00u B1:Thao+Erik-Kin+Guido
20.00u B2:Kim+Joop-Miriam+Lieke
20.00u B3:Mike+Janny-Kris+Cor
20.30u B1:Thao+Kin-Erik+Guido
20.30u B2:Kim+Miriam-Lieke+Joop
20.30u B3:Mike+Kris-Cor+Janny
21.00u B1:Petra+Charity-Jennifer+Peter
21.00u B2:Martijn+Frank G-Roxan+Michiel
21.30u B1:Petra+Jennifer-Peter+Charity
21.30u B2:Martijn+Roxan-Frank G+Michiel
22.00u B1:Henny+Tom K-Chantal+Annemieke
22.00u B2:Roeland+Matthijs-Marcel+Marie Jose
22.30u B1:Henny+Chantal-Annemieke+Tom K
22.30u B2:Roeland+Marcel-Matthijs+Marie Jose
============================
AVOND 12 (11 juni) (F+G+H vrij)
19.00u B1:Martijn+Marcel-Roeland+Roxan
19.00u B2:Stefan+Bastiaan-Cedric+Oranda
19.00u B3:Els+Wouter-Rina+Ruud
19.25u B1:Martijn+Roeland-Roxan+Marcel
19.25u B2:Stefan+Cedric-Oranda+Bastiaan
19.25u B3:Els+Rina-Ruud+Wouter
19.50u B1:Frank G+Marie Jose-Matthijs+Michiel
19.50u B2:Monika+Frank L-Yannik+Hariette
19.50u B3:Irma+Anita-Rob H+Gerrit
20.15u B1:Frank G+Matthijs-Michiel+Marie Jose
20.15u B2:Monika+Yannik-Hariette+Frank L
20.15u B3:Irma+Rob H-Gerrit+Anita
20.40u B1:Leon+Kin-Thao+Paul
20.40u B2:Rob B+Emiel-Ramon+Maurice
21.05u B1:Leon+Thao-Paul+Kin
21.05u B2:Rob B+Ramon-Maurice+Emiel
21.30u B1:Mario+Guido-Erik+Robbert
21.30u B2:Kees+Marc-Tom H+Jorg
21.55u B1:Mario+Erik-Robbert+Guido
21.55u B2:Kees+Tom H-Jorg+Marc

22.30u PRIJSUITREIKING